Wycieczka wirtualna

Restauracja

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej gastronomii. W kompleksie znajdują się 3 drewniane karczmy oraz jedna sala bankietowa. Każda restauracja ma swój unikalny klimat, wystrój oraz kartę dań. W każdym obiekcie możemy zorganizować specjalnie dla Państwa imprezę okolicznościową, ognisko, grilla lub dyskotekę. 

Sala bankietowa

Sala bankietowa znajduje się w budynku Ośrodka "Pod wulkanem", jej uniwersalny charakter z elementami regionalnymi sprawia, iż jest idealna do organizacji chrzcin, komunii, imprez firmowych. Układ sali pozwala również na organizacji imprezy z tańcami przy dźwiękach muzyki DJ.

Gospoda "Pod Śpiącym Wulkanem"

Gospoda "Pod Śpiącym Wulkanem" to drewniana karczma u stóp góry Wdżar. Ciepło kominka i regionalny charakter zachęca do organizacji biesiad z kapelą góralską lub klimatycznych potańcówek. W ofercie dania regionalne oraz sezonowe.

Bacówka

Bacówka na szczycie góry Wdżar, czyli karczma z widokiem na cztery strony świata. Świetne miejsce do organizacji imprez plenerowych, znaczna odległość od domostw zachęca do głośnych śpiewów, tańców wokół ogniska i zabawy do białego rana. W gratisie piękny widok na zachodzące słońce.

Koliba

Karczma Koliba umiejscowiona na przełęczy Drzyślawa drewniana restauracja z przestronnym wnętrzem i regionalnymi zdobieniami. Lokalizacja i przestronność lokalu dają ogromne możliwości organizacji imprez okolicznościowych lub integracyjnych, a nawet wesel do 200 osób.