Wycieczka wirtualna

Nasze Restauracje

Nasz kompleks posiada trzy nie zależnie działające restauacje, a włąściwie cztery punkty ponieważ w naszym Hotelu znajduję się osobna sala bankietowa. Każdą z naszych restauracji charakteryzuje inny profil oraz inne menu, to wszystko splata się z góralskim folklorem, regionalną kuchnią tworząc  wspomniena z niezapomnianą atmosferą. Wszystkie punkty znajdują się w bliskiej od siebie odległości, układając się w sieć gastronomiczną oplatającą góre Wdżar, po przełęcz Snozka, rozpoczynając swój bieg u "stóp wulkanu" ,czyli w miejscowośći Kluszkowce.
Nasze restauracje zapewniającą świetne zaplecze gastronomiczne dla naszych wyciągów oraz tras narciarskcich, latem natomiast goszcząc fanów extremalnej jazdy na rowerze, oraz są plenerem dla licznie organizowanych wydarzeń, takich jak: konferencje, wyjazdy integracyjne, wesela, chrzciny, przyjęcia okolicznościowe itd.. Z racji tego że posiadamy trzy oddmienne punkty, usługi zapewniane przez nasz kompleks charakteryzują się kompleksowością, ponad to wyróżnia nas standard, wysoką jakość oraz bardzo indywidualne podejście do każego "eventu". Dodatkiem natomiast jest niezwykła atmosferą z nutą folkloru, z najpięknieszym widokiem na Tatry, Gorce i Pieniny w tle.. 

Restauracja Lubań


Restauracja "Lubań" to obiekt znajdujący się w budynku hotelu... Lecz nie jest to zwykła restauracja hotelowa. To magiczne miejsce z klimatycznym wystrojem, której ściany zdobi historia regionu, a w tle przegrywa muzyka skalnego podhala. Kuchnia natomiast to połaczenie potraw regionalnych, z nutą nowoczesności w postaci stylu fushion. 

Karczma Koliba


Karczma Koliba umiejscowiona na przełęczy Drzyślawa drewniana restauracja z przestronnym wnętrzem i regionalnymi zdobieniami. Lokalizacja i przestronność lokalu dają ogromne możliwości organizacji imprez okolicznościowych lub integracyjnych, a nawet wesel do 200 osób.  

Bacówka


Bacówka na szczycie góry Wdżar, czyli karczma z widokiem na cztery strony świata. Świetne miejsce do organizacji imprez plenerowych, znaczna odległość od domostw zachęca do głośnych śpiewów, tańców wokół ogniska i zabawy do białego rana. W gratisie piękny widok na zachodzące słońce.

Kontakt

 


Zainteresowała cię któraś z naszych restauracji? Chcesz zorganizować przyjęcie, imprezę w któryś z naszych lokali? Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania

Skontaktuj się z nami, po przez  e mail:

gastronomia@czorsztynski.com

lub zadzwoń
789-175-691