Wycieczka wirtualna

Nasze Restauracje

Nasz kompleks posiada trzy niezależnie działające restauracje, a właściwie to aż cztery punkty gastronomiczne , ponieważ w naszym hotelu znajduje się osobna sala bankietowa. Każdą z naszych restauracji charakteryzuje inny profil oraz inne menu, to wszystko łączy się z góralskim folklorem i regionalną kuchnią tworząc niezapomnianą atmosferę naszych lokali. Wszystkie restauracje znajdują się w bliskiej odległości, układając się w sieć gastronomiczną oplatającą górę Wdżar, po przełęcz Snozka, rozpoczynając swój bieg u "stóp wulkanu", czyli w miejscowości Kluszkowce.

Co wyróżnia nasze restauracje?

Nasze restauracje zapewniają świetne zaplecze gastronomiczne dla wyciągów oraz tras narciarskich, latem natomiast goszczą fanów ekstremalnej jazdy na rowerze oraz są plenerem dla licznie organizowanych wydarzeń, takich jak: konferencje, wyjazdy integracyjne, wesela, chrzciny, przyjęcia okolicznościowe itd. Z racji tego że posiadamy trzy różne restauracje, nasze usługi charakteryzują się kompleksowością, ponadto wyróżnia nas standard obsługi Gości, wysoka jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego odbywającego się u nas eventu. Dodatkowym atutem naszych restauracji jest ich niezwykła atmosfera z nutą folkloru oraz z najpiękniejszym widokiem na Tatry, Gorce i Pieniny. 

Restauracja Lubań


Restauracja "Lubań" to obiekt znajdujący się w budynku hotelu... Lecz nie jest to zwykła restauracja hotelowa. To magiczne miejsce z klimatycznym wystrojem, której ściany zdobi historia regionu, a w tle przegrywa muzyka skalnego podhala. Kuchnia natomiast to połaczenie potraw regionalnych, z nutą nowoczesności w postaci stylu fushion. 

Karczma Koliba


Karczma Koliba umiejscowiona na przełęczy Drzyślawa drewniana restauracja z przestronnym wnętrzem i regionalnymi zdobieniami. Lokalizacja i przestronność lokalu dają ogromne możliwości organizacji imprez okolicznościowych lub integracyjnych, a nawet wesel do 200 osób.  

Bacówka


Bacówka na szczycie góry Wdżar, czyli karczma z widokiem na cztery strony świata. Świetne miejsce do organizacji imprez plenerowych, znaczna odległość od domostw zachęca do głośnych śpiewów, tańców wokół ogniska i zabawy do białego rana. W gratisie piękny widok na zachodzące słońce.

Kontakt

 


Zainteresowała cię któraś z naszych restauracji? Chcesz zorganizować przyjęcie, imprezę w któryś z naszych lokali? Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania

Skontaktuj się z nami, po przez  e mail:

gastronomia@czorsztynski.com

lub zadzwoń
789-175-691