Wycieczka wirtualna

Przyjęcia okolicznościowe

Nasz hotel oferuje profesjonalną organizację przyjęć okolicznościowych w jednej z naszych restauracji. Chętnie podejmujemy się przygotowania dla Państwa przyjęć różnego typu, w tym urodzin i lunchów biznesowych. Zawsze dostosowujemy oprawę organizowanych przyjęć do preferencji Klientów, w tym rodzaj muzyki i serwowanych dań. Nasz personel dba o to, by wszyscy uczestnicy przyjęcia dobrze się bawili i nic nie zakłócało zabawy i dobrej atmosfery.

Jakie przyjęcia okolicznościowe organizujemy:

  • Chrzciny,
  • Komunie Święte,
  • Wesela,
  • Imprezy okolicznościowe.

Mamy komfortowe warunki do organizacji przyjęć okolicznościowych w eleganckiej sali bankietowej oraz karczmie Pod Wulkanem o wystroju góralskim. Gwarantujemy niezapomniany klimat każdej imprezy. W bliskim sąsiedztwie naszego hotelu znajduje się zabytkowy drewniany kościół, w którym odbywają się ceremonie ślubne. Inną ciekawą opcją jest kamieniołom z malowniczym ołtarzem, będący świetnym miejscem na organizację ceremonii w oryginalnej oprawie.

Przygotowujemy również piękne i wyborne torty jako uświetnienie organizowanych przez nas przyjęć okolicznościowych. Dbamy również o oprawę muzyczną i nagłośnienie każdej imprezy. Świetne wrażenia i wspomnienia wszystkich Gości gwarantowane.

Koszt organizacji przez nas przyjęcia okolicznościowego jest uzależniony m.in. od serwowanych liczby dań i mięs oraz od długości przyjęcia. Zapewniamy fachowe doradztwo przy doborze potraw na przyjęcie, przy uwzględnieniu preferencji kulinarnych Państwa Gości.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym hotelem.

KONTAKT

Aby móc dopasować ofertę do Państwa potrzeb, prosimy o kontakt.  Z przyjemnością zejmiemy się dla Państwa organizacją imprezy lub przyjęcia. 

mail: hotel@czorsztynski.com

tel.: 182650222 wew.200