Wycieczka wirtualna

O nas

Hotel Pod Wulkanem mieści się w Kluszkowcach, u stóp góry Wdżar, z której szczytu rozpościerają się widoki  między innymi na Jezioro Czorsztyńskie, zamki w Niedzicy i Czorsztynie, Spisz, pasmo górskie Pienin, Tatry, a przy dobrej widoczności nawet Babią Górę w Beskidzie Żywieckim.

Obiekt znajduje się w samym centrum Ośrodka Narciarskiego Czorsztyn-ski, dzięki czemu można powiedzieć, iż od progu recepcji zaczyna się trasa narciarska. W lecie natomist Hotel jest idalnym punktem wypadowym w góry (Gorce, Pieniny, Spisz), zarówno na piesze jak i rowerowe wycieczki. Do Jeziora Czorsztyńskiego jest zaledwie 1 km, gdzie można korzystać z trawiastej plaży, wypożyczalni rowerków wodych i kajaków. A dodatkowo okolica oferuje całe bogactwo atrakcji turystycznych i kulturowych np. zameki w Niedzicy i Czorszynie, kościółek w Dębnie, Uzdrowisko Szczawnica.

Hotel pod Wulkanem oferuje pokoje typu standard (jedno-, dwu-, trzy-, czteroosobowe), studio i apartamenty. Do dyspozycji gości jest restauracja, parking, sala zabaw dla dzieci. Przygotowaliśmy również kwatery z udogodnieniami dla niepełnosprawnych i turystów podróżujących ze zwierzętami.

Szczegóły oferty wynajmu noclegów znajdą Państwo w podzakładkach menu.
Serdecznie zapraszamy.