Wycieczka wirtualna

Usługi

Nasz obiket to część popularnego kompleksu wypoczynkowego Czorsztyn-Ski znajdującego się w Kluszkowcach, u stóp wulkanicznej góry Wdżar. Na gości czekają więc nie tylko komfortowe pokoje, lecz również moc atrakcji sportowych, jak kamieniołom, stoki narciarskie, bike park. Ponadto organizujemy widokowe rejsy statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim wycieczki w Gorce, Pieniny, Tatry, animacje dla dzieci.

Na terenie Czorsztyn-ski znajdują się trzy restauracje, gdzie zjedzą Państwo smaczny posiłek lub zorganizują przyjęcie okolicznościowe, oraz sala konferencyjna, w której można przeprowadzić szkolenie czy spotkanie biznesowe.

Kompleks ma do dyspozycji trzy typy pokoi (standard, studio, apartament), z których okien rozpościera się piękny widok na okolice Czorsztyna i Niedzicy. Zmotoryzowani pozostawią swoje samochody na parkingu. Najmłodsi spędzą wspaniały czas w pokoju zabaw dostosowanym do ich potrzeb.

Miłośnicy białego szaleństwa, którzy nie mają własnego sprzętu narciarskiego skorzystają z naszej bardzo dobrze wyposażonej wypożyczalni, a osoby, które chciałyby przygotować swój sprzęt do jazdy – z profesjonalnego serwisu narciarskiego. Na miejscu istnieje również możliwość wynajęcia wykwalifikowanego instruktora w dwóch szkółkach narciarsko-snowboardowych. Mieszkańcy pokoi w Czorsztyn-ski pozostawią swój sprzęt sportowy w specjalnie przygotowanej szafce w narciarni.

Ponadto organizujemy imprezy integracyjne, zawody i treningi sportowe.